Gritty 100 mt2 Large Shop Konsept Mağaza 

En Düşük Ürün Alım Tutarı : 100,000 TL

Bayilik ve Dekorasyon Bedeli : 55,000 TL  (Duvar standları,Orta Masa ,Sehpa,Müşteri Bankosu,Tabela ve Mağaza içi Tabelaları,Personel Üst Kıyafet,Kartvizit,Poşet,Balon)

Shop Yükümlülükleri : Shop yapılacak dükkan cadde üzerinde, yerler granit ,tavan alçıpan ,raylı elektirik sistemi ile düzenlenmiş olmalıdır.Tabela harflerinin takılacağı arka siyah kompozit hazır olmalıdır.

Not: Mobilya ,Tabela ,Ürünlerin Nakliye ve Montaj hizmeti Bayi Tarafından karşılanır…

 

 

 

 

 

 

 

Gritty Mobile Bayiliği Nasıl Alınır?

Gritty Mobile 2 ülkede 70’den fazla shop olan bir markadır. Bu etkileyici büyümenin sırrı bayilerin başarısıdır. Gritty Mobile hem yeni pazar noktaları hem de kendini kanıtlamış Gritty Mobile bayileri için dünya çapında bayilik fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Daha kapsamlı bir müşteri tabanına ulaşmak için makinalar, Teknik Parçalar, Baskılı Kapaklar, Deri Kılıflar gibi farklı ürün seçenekleri sunuyor. Rekabet edebilmek için yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

 

Gritty Mobile bayilik bedeli ne kadar?

Bayilik bedeli 50m2 kadar 30.000tl den başlamaktadır. Rekabetin yoğun olduğu bu piyasada Gritty Mobile tarafından verilen bayilik eğitimi başarılı olmanıza yardımcı olur. Gritty Mobile teknik ve işletme becerilerini geliştirecek 10 günlük bir başlangıç eğitimi verir. İlerleyen zamanlarda sizin ve ekibinizin deneyim, iş ve faaliyet becerilerini arttıracak ilave eğitimlerde verilir. Genel işletme bilgisi ve Perakende Ve Kişiye Özel Makineler hizmet deneyimi istenir.

Bu işi yapmakkafanızda varsa mutlakaka  Gritty Mobile bayiliğini satın alın. Gritty Mobile bayiliği almak sizin için harika bir iş girişimi olacaktır. Gritty Mobile bayiliği almak için ayrıcalıklı olmanıza gerek yoktur ve doğrusunu isterseniz bayi olduğunuz taktirde tamamen dost canlısı bir ortama girersiniz. 20 yılık  bir marka olan bu firma bayilik deneyimini gerçekten çok iyi biliyor. Bayilik veren birçok firma arasında Sektörde en iyi olanlardan birisi Gritty Mobile’dır ve en hızlı büyüyen bayilik sistemleri arasındadır.

Gritty Mobile bayiliği için aranan şartlar

1-Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, Vodafone, Turkcell, Vatan,Teknosa yakınları, Perakende  işletmeciliğine uygun ana arterler  açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

2-İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 30 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 30 m2 olmalıdır. 200 mt2 kadar bayilik açabilirsiniz.30m2 ,50m2,100m2 şeklinde açılan bayilerimiz vardır.Ön cephe genişliği; minimum 2,5 m,6m kadar cephe genişliği olabilir. her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Gritty Mobile bayilik bilgileri

Kuruluş tarihi: 2000

Marka kiralama: 89

Toplam yatırım: 150000 TL

Avantajları nelerdir?

1-Dekarasyondan ücret alınmıyor ,Cirodan Pay alınmıyor.

2-Baskı Makinelerine Ücretsiz Özel Eğitim ,E-Ticaret Sitesi 

3-Sosyal medya tanıtım reklam,Eğitim Programı,Dijital Görsel desteği,Google seo çalışması : Aylık 500 TL Bu desteği bayilerin alması zorunludur.

4.Sektörde Tek 3 i 1 arada Shop Açma imkanı(Kişiye özel makine parkuru Lazer kazıma,Fiber lazer markalama,Uv 3d baskı teknolojileri,Ekran Tamir Makineleri,Aksesuarda binlerce çeşit)

5.Gritty Mobile Tabelası altında Telefon Satışı ,Fatura Tahsilatı,Kontor Satışı,Profesyonel Makineler ile Teknik Servis Hizmeti,Binlerce aksesuar çeşidi,Kişiye özel Baskı Makine Parkuru ile Sınırsız kar imkanı sunuyor.

Uyarılar

Gritty Mobile  kanıtlanmış bir iş modelidir.Sabretmeniz gerecek, Kazanç elde edebilmeniz 6 ile 12 ay sürebilir.

İpuçları

Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerleri seçmelisiniz.Cephesi geniş kare şeklinde düz ayak bir dükkan bulmalısınız ve camları tamamen açılır şekilde yapmalısınız. 

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

§  Girişimci bir ruh ve başarma hırsı

§  Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi

§  Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak

Neden Gritty Mobile Bayiliği Almalıyım?

 

Telefon sektörü içerisinde Aksesuar ,Teknik,Kişiye Özel Makineler konusunda lider konumda bir marka olması, yatırımcısını diğer markalardan bir adım öne taşıyor. Nitekim turkiyenin Gritty Tabelası altında Aksesuar Bayiliği Veren tek ve ilk firma olması, müşteriler için birçok farklı ürün seçeneği sunması ve ücretsiz eğitimleri ,profesyonel ekibi, hali hazırda büyük bir müşteri kitlesine sahip yapıyor sizi . Üstelik Gritty  ürünlerinin gerçekten uygun fiyatlara sahip olması da müşteri konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamadan her kesime hitap etmenize olanak tanıyor. Kısacası, Telefon Aksesuarları alanında lider bir marka ile çok özel ürünlerin satışını, büyük bir kesime yapıyor olmanız size her açıdan ciddi bir katkı sağlamakta ve yatırımınızı garanti altına almakta.