hakkımızda
 • Favoriler
 • Arama
 • Hesabım
 • Whatsapp
 • Hakkımızda

  Cep Telefonu Aksesuarlarında Ulusal marka Gritty minimum sermaye ile maximum kazanç sunuyor  ister misiniz? işte fırsat! Şimdi birlikte kazanalım. İş ortağımız olun birlikte büyüyelim. 

  GRİTTY  firması olarak  dünya çapında, profesyonel olarak 3 ülke ve 95  Shop Mağazasına sahip olup, Gritty Aile'si altında büyüyen  ulusal bir şirkettir, amacımız pek çok avrupa ülkesinde mağaza açarak global bir Türk şirketi olarak adımızı duyurmaktır. Deneyimli alt yapı ve güçlü teknik destekleriyle yanınızdayız..

  Sektörel bir yapı potansiyeli yakalayarak Türkiye ve Avrupa geneline yayılmış olan GRİTTY AİLESİ misyon ve vizyon politikası ile, potansiyel üretim, bilişim, makine ,telefon aksesuarları, baskı üzerine büyüyen bir firmadır.

  Telefon bayilikleri,Baskı Makine Bayileri,E-Ticaret Bayileri ile büyüyen ve iş ortaklarını büyüten firmalar arasında kendini kanıtlamış bir firmadır. Gritty Mobile Platformu altında olan bayilik ve çalışanlarımız için tam destek sağlamaktayız..

  Aidiyeti yüksek, mutlu ekibimiz ve müşteri hizmetlerimiz  sayesinde ülke ve dünya çapına yayılan GRİTTY olarak gururluyuz. Kurumsal yönetim anlayışımız, hizmet politikamız, üretimimiz neticesinde ithalat ve ihracat  yaparak telefon aksesuarları ve baskı makine'lerini tüketicilerimiz ile buluşmaktayız..

  MAKİNE VE BASKI

  Gritty makinaları;  UV baskı, UV lazer, markalama, baskı alanlarına profesyonel üretim ve otomasyonlu   bilgisayar alt yapısı ile kolay kullanım amaçlı üretilmiştir. Üretim için çeşitli makine altyapısı sektörel hizmetlerin üretimde kullanılan baskı ve marka makinaları onaylanmış ve test aşamalarından geçmiştir. Türkiyede 2021 den sonra Avrupadaki makina ve baskı fuarlarında Gritty standlarını ziyaret edebilirsiniz..


  TELEFON VE AKSESUAR

  Gritty Markası telefon aksesuarları, şarj cihazları, powerbank, kablo, kulaklık ve diğer aksesuarları bünyesinde bulundurur. Kılıf üretim ve tasarım servisleri ile UV baskı makineleri altında oluşan telefon aksesuarları yüksel çözünürlüklü baskı makinelerinden geçerek, desenli telefon şeklini almaktadır .Üretim için titiz renkli  kılıf tasarlama (Telefon Aksesuarı) özel baskı makineleri sayesinde  tasarım hizmeti oluşmaktadır..


   D
  İJİTAL VE E-TİCARET

  Gritty markası olarak bilişim sektöründe pazaryeri (e-ticaret) yazılımları ile online tabanlı E-TİCARET  ve arayüzü sistemleri üreterek, projelerinize güç katıyoruz. E-ticaret platformuna atılmak veya dönüşümlü bir satış potansiyeli hedefinizi Gritty Yazılım ile 

  internet'te satış yapmanıza yardımcı olmaktadır. E-ticaret alt yapısı güçlü kolay sistem mockup giydirme, şifrelenmiş kodlar, kişiye özel tasarlama sayfaları, İsme özel kılıf tasarlama sayfaları, tüm ürünlerinizi isme ve kişiye özel tasarlayabileceğiniz bir sistem ile çalışabilirsiniz. SSL, SEO, Pro arayüzü ile E-ticaret alt yapısında oluşan bütün entegre hizmetleri sağlamaktadır..