İade ve Değişim
3 al 2 Öde + Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırma!
 • Sepetim
 • Arama
 • Whatsapp
 • İade ve Değişim

  gritty.com.tr üzerinden yapılan satışlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen şartlara göre 14 gün içerisinde ürünü reddetme hakkı kapsamında iade ve değişim işlemi yapılabilmektedir. Kişiye özel baskılı olan ürünlerde iade değişim yoktur.(Markanızı seçtiğiniz desenini seçtiğiniz tüm kılıflarda geçerlidir.)Hazır stoktaki ürünlerde mevcuttur.İade taleplerinizi info@gritty.com.tr ’a mail atarak ya da 0553 070 88 28 (Hafta İçi 09:00 – 18:00) nolu telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.


  Değişim Ve İade:


  Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur veya hata olmadıkça ürün iade kapsamına girmemektedir.


  Değişim – iade işlemlerinde, faturanın aslının ibrazı ve ürüne ait olan tüm aksesuarlar ile birlikte ürün kutusu ya da ambalajının hasarsız bir şekilde teslim alındığı gibi gönderilmesi zorunludur. 


  Ürün İade Koşulları:


  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo yetkilisine konu ile ilgili tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


  Ürün İade Süreci:


  Ürün iade şartlarını sağlıyorsanız info@gritty.com.tr adresine mail yazarak veya  0553 070 88 28 müşteri temsilcimizle  iletişime geçip ürünü aşağıdaki adrese faturasıyla beraber karşı ödemeli olacak şekilde PTT Kargo ile gönderebilirsiniz.